RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Transit Courier

Dowiedz się więcej o

Transit Courier

Szczegóły

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

Komfort samochodu osobowego i ładowność vana

Nowy Ford Transit Courier może się poszczycić rozwiązaniami technologicznymi i komfortem znanymi do tej pory tylko z samochodów osobowych. Jest to idealne połączenie funkcjonalności vana z wygodą auta osobowego.
Nadwozie to połączenie piękna i praktyczności. Opływowy kształt nadaje nie tylko współczesnego wyglądu, ale również polepsza współczynnik oporu powietrza, który wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Nowoczesne światła idealnie wkomponowują się w linię nadwozia i jednocześnie gwarantują lepszą widoczność. Z kolei zaokrąglony przedni zderzak pomaga uniknąć otarć i zarysowań podczas jazdy w wąskich uliczkach oraz parkowania. A wszystko po to, aby sprostać Twoim wymaganiom.

BlobServer-1

Podróże, które pokochasz

Nowoczesna konstrukcja podwozia, zaawansowany układ kierowniczy, świetnie właściwości jezdne i niewielki promień skrętu sprawiają, że każdy kilometr przejechany za kierownicą nowego Forda Transit Courier jest czystą przyjemnością. Gdy do tego dodasz supernowoczesne technologie wspomagające kierowcę, poprawiające bezpieczeństwo i zmniejszające zużycie paliwa, może się okazać, że właśnie znalazłeś idealnego vana dla swojej firmy.

BlobServer

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę próbną.