RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Tourneo Courier – Nowość

Konfigurator

Samochodu

Przejdź do konfiguratora samochodu.

Konfigurator

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

Nowy Ford Tourneo Courier

Praktyczny, ekonomiczny, komfortowy, stylowy, o niskich kosztach eksploatacji? Wszystko to możesz mieć w jednym samochodzie. Poznaj nowego Forda Tourneo Courier.

Ford_tourneo_courier

Ten kompaktowy i przestronny samochód zapewnia mnóstwo miejsca dla kierowcy i pasażerów, oferując jednocześnie dużą przestrzeń bagażową. Jego wnętrze charakteryzuje się maksymalną użytecznością dzięki wykorzystaniu systemu elastycznej konfiguracji siedzeń. Samochód wyposażono w praktyczne schowki i inne rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić pracę kierowcy i utrzymanie porządku wewnątrz pojazdu. Do dyspozycji kierowcy pozostaje cały szereg najnowocześniejszych technologii zwiększających bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Wśród nich znajduje się zaawansowany system obsługi głosowej Ford SYNC, który pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych bez używania rąk – wystarczą proste polecenia głosowe.

Ford_tourneo_courier_wnetrze

Wygodne, dobrze wykonane, trwałe i przestronne wnętrze, idealne dla aktywnych osób. Deska rozdzielcza zapewnia kierowcy łatwy i szybki dostęp do najważniejszych elementów sterujących, a elastyczna konfiguracja siedzeń daje wiele wariantów ustawień, aby w komfortowych warunkach przewozić osoby, walizki, rowery, meble czy i inne ładunki. Olbrzymia funkcjonalność wnętrza to jeden z największych atutów nowoczesnego Forda Tourneo Courier.

Niezależnie od tego jakie masz wyobrażenie o dobrej zabawie, nowy Ford Tourneo Courier jest doskonałym dodatkiem do Twojej drużyny. Stylowy, wygodny i wyjątkowo wszechstronny. Oferuje jednostki napędowe takie jak: 1,0-litrowy silnik benzynowy EcoBoost, będący dwukrotnym zwycięzcą plebiscytu Silnik Roku 2012 i 2013, oraz silniki wysokoprężne Duratorq TDCi o pojemności 1,5 lub 1,6 litra. Niezależnie który wariant wybierzesz, będziesz cieszył się wspaniałą charakterystyką prowadzenia i wyjątkowo niskim zużyciem paliwa, dzięki czemu każda chwila spędzona za kierownicą będzie prawdziwą przyjemnością.

Ford_tourneo_Courier(1)

Ford Tourneo Courier charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i komfortem spotykanym w samochodach osobowych, ale jest pojazd dostawczy o największej w swojej klasie przestrzeni ładunkowej. Wykorzystaj jego możliwości a stanie się Twoją najlepszą inwestycją.

Już dziś skontaktuj się z naszym sprzedawcą i poznaj zalety nowego Forda Tourneo Courier.

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę próbną.