RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Tourneo Connect

Dowiedz się więcej o

Tourneo Connect

Szczegóły

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

Stylistyka wnętrza i nadwozia

W każdym elemencie Forda Tourneo Connect znajdziesz nowoczesną stylistykę i przemyślane rozwiązania – od aerodynamicznego nadwozia zaprojektowanego zgodnie z filozofią Ford Kinetic Design po praktyczne, komfortowe i antyalergiczne wnętrze. A wszystko to dla Ciebie i Twoich pasażerów.

Elegancka linia nadwozia i agresywnie zaprojektowane przednie reflektory przykuwają wzrok i zwracają na siebie uwagę dynamicznym designem. Ta niebanalna stylistyka gwarantuje również świetne właściwości aerodynamiczne, które obniżają zużycie paliwa i doskonałą widoczność. Poznaj doskonałe połączenie piękna i praktyczności.
Komfort kierowcy i pasażerów, przestronne wnętrze, praktyczna konstrukcja i wytrzymałość, która pozwala na transport różnego rodzaju bagażu. To wszystko oferuje nowy Ford Tourneo Connect.

BlobServer

Genialna konstrukcja i praktyczne technologie

Ford Tourneo Connect został zaprojektowany z myślą o pracy w najróżniejszych warunkach. Dlatego każdy element wyposażenia i wszystkie technologie znajdują swoje odzwierciedlenie w codziennej eksploatacji, gwarantując bezpieczeństwo, komfort i pewność siebie.

Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziesz m.in.:

  • Ford SYNC – system umożliwiający nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz sterowanie systemem audio za pomocą prostych poleceń głosowych
  • Czujniki parkowania – łatwe i bezpieczne parkowanie nawet w najmniejszych przestrzeniach,
  • Automatyczne wycieraczki i reflektory – uruchamiają się samoczynnie zwiększając bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę próbną.