RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Ford Transit Custom

Dowiedz się więcej o

Ford Transit Custom

Szczegóły

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

FORD TRANSIT CUSTOM!

Międzynarodowy Samochód Dostawczy roku 2013

ford-transit-custom-03

Nowy Ford Transit Custom wyznacza nowe standardy w zakresie kosztów użytkowania i ładowności. Skorzystaj z niezwykłych możliwości, jakie daje samochód, który zdobył prestiżową nagrodę Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2013.

Ford Transit Custom to średniej wielkości model z nowej rodziny Forda Transit. Dzięki zastosowaniu takich technologii jak ECOnetic, Auto-Start-Stop czy system ładowania regeneracyjnego, charakteryzuje się on najwyższą oszczędnością paliwa w swojej klasie.

Przestronne wnętrze wykonane z wytrzymałych materiałów ułatwia codzienną pracę i może służyć jako mobilne biuro.

Przestrzeń ładunkowa należy do największych w swojej klasie i oferuje możliwość wyboru dwóch wysokości dachu (standardowa H1 i wysoka H2), które dostępne są dla obydwu rozstawów osi (L1 i L2). Każda wersja (Van, Van z podwójną kabiną oraz Kombi) wyposażona jest w wiele zaawansowanych rozwiązań, w tym w technologię Ford SYNC, która pozwala na obsługę głosową oraz podłączenie odtwarzacza mp3 czy telefonu komórkowego.

transit custom2

Nowy Ford Transit Custom to połączenie nowoczesnej stylizacji nadwozia i komfortu wnętrza, których nie spotkasz w żadnym innym samochodzie dostawczym. Został on zaprojektowany zarówno pod kątem praktyczności i funkcjonalności, jak i wyglądu.

O szczegóły Oferty pytaj Sprzedawcę.

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę próbną.