RenCar sp. z o.o

ul. Gliwicka 190, 44-207 Rybnik

TEL. (32) 793 77 93

Ford Fiesta Van

Dowiedz się więcej o

Ford Fiesta Van

Szczegóły

Sprawdź

Cennik

Umów się na

Jazdę próbną

Ford Fiesta Van to połączenie komfortu, technologii i oszczędności paliwa, jakie zapewnia mały samochód, z praktycznością i wydajnością pojazdu użytkowego. Naszym nowym vanem możesz zarówno sprawnie poruszać się po zatłoczonych ulicach, jak i załadować i rozładować go praktycznie w każdym miejscu. A to co jeszcze bardziej ucieszy jego właściciela, to niskie koszty eksploatacji.

Fiesta-Van-2013 - Cópia (2)

Zastosowane w nowym Fordzie Fiesta Van rozwiązania Ford Kinetic Design unowocześniły konstrukcję i odświeżyły wygląd – bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie.
Mocno wyprofilowane nadwozie Forda Fiesta Van świetnie zaznacza swoją indywidualność i nowoczesność.

Fiesta-Van-2013

Kabina Forda Fiesta Van czyni codzienną pracę przyjemniejszą, bezpieczniejszą i wygodniejszą. Dlatego jak przystało na świetny samochód służbowy, zapewnia ona niezbędną przestrzeń, komfort, elegancję i jest przy tym wyposażona w wiele inteligentnych technologii i rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo.

Przestrzeń ładunkowa o objętości 1,0 m3 posiada ochronną, twardą gumową matę podłogową, cztery boczne uchwyty mocujące (zgodne z normami DIN) oraz pełnej wysokości przegrodę (zgodne z normami DIN).

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę próbną.